MardinForum

Bu örnek bir misafir mesajıdır. Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

• Mardinforum.com admin ve moderatör Aranıyor.. Merhaba Arkadaşlar Forumla uraşmak istiyen arkadaşlar varsa forum alt kısımda bize ulaşın'dan mail atabilirsiniz

Mehmet Ali Amak: Kapılarını kapatan belediyecilik anlayışımı ortadan kaldıracağız

haberci

Yeni Üye
Yönetici
Reaction score
0
DEM Parti Artuklu Belediyesi Eş Başkan Adayı Mehmet Ali Amak seçim çalışmaları kapsamında Yalım Mahallesini ziyaret etti. DEM Parti İlçe Örgütü tarafından tertiplenen müzik ve halk buluşması şölenine DEM Parti Mardin Milletvekili Kamuran Tanhan ve Artuklu Belediye Meclis Üyeliği Adayları da katıldı. Buluşma kapsamında konuşmasını yapan Mehmet Ali Amak, Yalım halkının desteklerini talep etti ve Yalım sakinlerinin taleplerini, beklentilerini dinledi. "Her biriniz tıpkı bizler gibi eşbaşkan adayısınız" diyen Amak, "Biz hepiniz adına sizleri temsil etmek üzere bu göreve talip olduk. Göreve geldiğimiz zaman da kapılarını ve kulaklarını halka kapatan belediyecilik anlayışını ortadan kaldıracağız. Görüyoruz ki; mevcut Artuklu yönetiminde bulunan kişiler yerel yönetimlerin imkanlarını aday oldukları partinin logosu ve etiketleri ile halkımız ile paylaşıyorlar. Bu paylaşım ahlaki ve etik sorun teşkil etmek ile beraber maalesef geç kalınmış bir paylaşımdır. Ramazanı yarıladık. Kolileri yeni yeni dağıtmaya başladılar. Biz buradan halkımıza sesleniyoruz şayet size de yardım kolisi gelirse lütfen alın ve ihtiyaç sahipleri ile paylaşın. Bu para da bu yardım da sizlerin parasıdır ve ananızın ak sütü gibi helaldir. Zannediyorlar ki Artuklu halkı, Yalım mahallesi sakinleri oylarını bir koli karşılığında satacaklar. Yanıldıklarını hep birlikte 31 Mart Akşamı görmek tüm yurttaşlarımızın elindedir. Mevcut talancı,rüşvetçi ve kayırmacı yönetim anlayışını değiştirmek ve dile getirdiğimiz tüm sorunlar ile yüzleşi çözüm üretmek için siz sevgili Yalımlı hemşehrilerimizin de desteklerini rica ediyoruz" dedi. Haber: Daristan Bülbül

Okumaya devam et...